Kategorie: Všechny články a videa, Výpravy k vodě

Víkendové nokturno

Víkendové nokturnoPo čtrnáctidenní pauze jsem se rozhodl navštívit své oblíbené místo na řece. Bylo mi jasné, že podzim už pokročil ke svému konci a s nástupem zimy už půjde jen o ojedinělé záběry, pokud nějaké budou.

 

Vsadil jsem z tohoto důvodu na velmi střídmé krmení,  ke každé montáži jsem přidal PVA se 3-4 kuličkami boilies a tomu punčošku s betainovými a pstružími peletkami velikosti 4-6 mm zalitými boostrem. Na háček jsem nastražil 18mm boilies  „Krab“ z dílny Infinity Baits, tyto kuličky jsem samozřejmě použil i na PVA. Nastraženou kuličku jsem pro větší atraktivitu obalil v pastě stejné příchutě.

Záběry přicházely ve velkých časových intervalech a spíše od menších ryb. Ryby ale byly v perfektní kondici, nádherně zbarvené a z každé jsem měl obrovskou radost. Krab opravdu funguje i ve studené vodě a dokáže kapra vyprovokovat k záběru.

Rozhodně i v tomto pozdním podzimním počasí stojí zato vyjet k vodě a pokusit se nějakou tu rybičku zdolat. Určitě to nebyla moje poslední letošní výprava a už se zase těším k vodě.

 

Za Mafáky a  Infinity team 

Mirek „Miky“ Gabriel

 

Vydáno: 21.11.2012 20:49 | 
Přečteno: 3047x | 
Autor: Miky
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.