Kategorie: Všechny články a videa, Výpravy k vodě

Prodloužený víkend na Labi

Prodloužený víkend na LabiPo delší době abstinence kvůli škole jsme s Mikym naplánovali konečně další výpravu a to na náš oblíbený flek na Labi. Počasí nevypadalo dobře a dlouho jsme se obávali zda bude vůbec možné na řeku vyrazit. Avšak nakonec vše dobře dopadlo a my jsme v pátek 3.7. 2009 konečně dorazili na místo.

Rychle jsme vybalili a brzy byly pruty ve vodě. Záběru jsme se však nedočkali. V sobotu jsme si trochu hráli s feederem a podařily se nám menší ryby zejména neoblíbení trumani a dále plotice, cejni a karasi. Počasí, leč se nám zdálo příznivé, ryby evidentně nerozpohybovalo a nestalo se tak ani po několika deštích. Takže bez záběru na „kapráky“ jsme vydrželi až do soboty večer, kdy měl Miky první záběr, bohužel ryba zvítězila. Neděle byla prakticky přes kopírák se sobotou, až v noci přišel další záběr a Miky vytáhl menšího šupináče, ale i tak velice potěšil.

Tento víkend byl ve znamení záběrového trápení, avšak času nelitujeme a příště to bude jistě lepší. Hlavně, že vyšlo slušně počasí a jako vždy to byl krásný relax a těžká pohoda.

Petrův zdar

Vydáno: 6.7.2009 9:03 | 
Přečteno: 2970x | 
Autor: Fosgen
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.