Kategorie: Všechny články a videa, Výpravy k vodě

Jednou jsi dole, jednou nahoře

Jednou jsi dole, jednou nahořePo týdnu „kaprařského“ půstu jsem se opět dostal na pár nocí k vodě. Podle zpráv od kamarádů se od minulého týdne nic nezměnilo a na nástrahy (všeho druhu) reagují stále zejména malé ryby, případně vůbec nic. Nebyly to tedy dobré vyhlídky, ale byl jsem rozhodnut se s nimi vypořádat a zkusit trochu toho „kaprařského“ štěstíčka.

S parťačkou Pegginou (2,5 roku starý Bernský salašník), která jezdí se mnou vždy a bez níž už si rybačku neumím ani představit, jsme vyrazili již ve čtvrtek po práci s plánem být na místě do neděle. S sebou jsem si vezl, jako ostatně vždy, Stinkyho, který mě již nejednou vytáhl z „bryndy“, dále krmné koule basic zalité boostry a nesmělo chybět ani boilies N1 a Salmon Infinity.

K vodě jsme dorazili poměrně pozdě a to kolem osmé hodiny a proto jsem vše rychle vybalil a pruty nahodil. Dobrou pomůckou, pokud jezdíte takto k vodě je mít předem udělané věci, jako jsou návazce a PVA-čka což vám velice zkrátí dobu před náhozem. Netrvalo dlouho (cca. 20min.) a měl jsem na prutě prvního kapra cca. 9kg, který nezabral na nic jiného než na Stinkyho. Po této rybě jsem si začal věřit a po dalším bohužel neproměněném záběru, jež tohoto kapra následoval, jsem si opravdu věřil, že se nějaké ryby pochytají. Bohužel na záběr jsem marně čekal a nebýt menších ryb, které zabraly ráno, jsem byl pak celý následující den bez kontaktu s kaprem. 

Bohužel to, co mi bylo prorokováno kamarády se vyplnilo a do neděle jsem se již záběru od většího kapra nedočkal. Naštěstí jsem byl tentokrát i s pár přáteli a tak jsme si víkend užili a již se těším na další výpravu.

Za Mafáky a  Infinity team

Štěpán „Fosgen“ Cigánek a Peggina :-)))

 

Vydáno: 10.9.2012 20:30 | 
Přečteno: 3152x | 
Autor: Fosgen
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.