Kategorie: Všechny články a videa, Srazy a setkání

Sraz CzechCarpu v Humpolci 2009

Sraz CzechCarpu v Humpolci  2009Jakožto členi fóra czechcarp.cz jsme se rozhodli s Mikym v sobotu 7.3. vyrazit na sraz do Humpolce. Na místo jsme dojeli kolem třetí hodiny odpoledne a hned jsme se šli ubytovat.

 

Po ubytování jsme zamířili do restaurace, kde měl sraz probíhat. Několik členů zde již bylo od pátku. Přišli jsme asi jako poslední, takže jsme se rychle přivítali. Chvíli poté přišlo na řadu projednat záležitosti týkající se organizace fóra a stránek jež mnoho z nás dost trápili. Velice příjemně mě překvapilo, jak diskuse probíhala a podle mého názoru bylo řečeno stručně vše podstatné a vše podstatné bylo taky schváleno, bez zbytečných rozbrojů. Robroj nechal vyrobit putovní pohár pro vítěze soutěže o největší rybu roku, kterou pro loňský rok vyhrál Vláďa Krpeš. Fery poté ještě obdaroval 5 litry medoviny vítěze další soutěže a to o nejhezčí fotku, tuto cenu si odnesl Robroj . Pak jsme se již mohli věnovat „volné" zábavě. Někdy večer, už nevím kolik mohlo být, PetrG na kulečníkový stůl vysypal několik krabic bižuterie a samozřejmě se hned strhla vášnivá diskuse, co a proč je úplně na nic :-).
Myslím, že je zbytečné popisovat akci dopodrobna, protože si to asi každý umí představit sám. Jen bych dodal, že se toho hodně vypilo, ale mnohem víc namluvilo, osobně jsem poznal spoustu skvělých lidí - kaprařů a toto fórum u mě tím poskočilo na jinou úroveň.
Mohu svědomitě říct, že to byla jedna z nejpovedenějších akcí, které jsem se zúčastnil a všem co tam byli moc děkuji za příjemně strávené chvíle a doufám, že aspoň s někým uvidím v nadcházející sezoně u vody.

Vydáno: 10.3.2009 20:00 | 
Přečteno: 2872x | 
Autor: Fosgen
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.