Kategorie: Všechny články a videa, Srazy a setkání

Sraz Czech Carp 2011

Sraz Czech Carp 2011Czech Carp ( CC ) není pro nikoho, kdo tomuto fenoménu propadl jen internetové forum a kaprařské stránky jakých je po internetu tucty, je to víc. Toto fórum má mnohaletou historii a skvělou partu pravidelných uživatelů, proto je každoroční sraz pro všechny velkou událostí a někteří na ní trénují i několik dní dopředu.

Rok se s rokem sešel a s parťákem opět míříme za kamarády, kteří se pro nás stali téměř součástí rodiny. Sraz máme kolem deváté hodiny ráno v Praze, poté nabíráme ještě Petra Gavendu a plni očekávání míříme směrem k Roudnici nad Labem, kde je již všechno pod taktovkou Dastyho připraveno. Místo Levousy se tradičně druhým rokem stává hostitelem této velkolepé události. Cesta nám utekla rychle a už jsme se vítali s prvními členy fóra, jež jsme některé celý rok neviděli.

Letošní účast byla poznamenána četnými nemocemi, které zákeřně zchvátili i mnohé pravidelné účastníky srazu. Všichni jim však přáli brzké uzdravení, a jak se říká: „vypálili jsme červa i za ně". Posléze se však ukázalo, že obavy z nízké účasti byly plané a opět, jako každý rok, jsme se sešli v hojném počtu.

Hospůdka byla tradičně perfektní a nálada nám vydržela až do samého odjezdu druhý den dopoledne. Servírovaly se specialitky, jako výborný gulášek, knedlíčková polévka, tataráček, sulc a další pochutiny, které nám zpříjemňovaly večer a plnily naše nenasytná břicha. Rekord večera však držel jen jeden muž Pajin, ten doslova vdechnul mezi řečí guláš s 20 knedlíky dřív než já bych stačil sníst knedlíky 3.

Sraz začal jako každoročně předáváním cen za největšího uloveného kapra členem fóra a za nejhezčí fotku s kaprem. Největšího kapra vyhrál suveréně Kubánec, v druhé kategorii se umístil Martin Matuš zachycený ve velice prekérní situaci, jež mu pěkný kapřík způsobil. Bohužel, jak jsem psal výše, i toto předávání cen bylo poznamenáno nemocí a to Kubánce, proto mu ještě jednou alespoň touto cestou gratuluji. Pak se probraly ještě důležité věci kolem chodu CC a pokračovala volná zábava až do pozdních nočních, nebo spíše brzkých ranních?

V závěru bych rád všem poděkoval za krásně strávené chvíle, na něž budu zas dlouhou dobu vzpomínat. Dnes již vím to, že čas na rybách a nově i čas strávený na srazu CC se do života nepočítá a mám ho jako bonus navíc. Těším se na příští rok, kdy se znovu všichni sejdeme, a doufám, že řadu z vás uvidím i v průběhu roku někde třeba u vody.

Krásnou novou sezonu a mnoho pěkných ryb všem!

Vydáno: 9.3.2011 14:28 | 
Přečteno: 3246x | 
Autor: Fosgen
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.