Kdo jsme

 

Miky

Jmenuji se Mirek Gabriel

rybařina je pro mne po rodině vším, ani už nevím, od kdy, začal jsem chytat ryby už v útlém věku, po delší přestávce jsem se k tomuto krásnému koníčku vrátil a dnes už mi na jiné nezbývá čas. Jsem především kaprař, ale rád si zachytám i na feeder , za svou rybářskou éru jsem vyzkoušel snad všechny techniky.

Jsem velkým zastáncem a propagátorem Chyť a Pusť a K-70. Rád u vody poznávám nové, stejně smýšlející lidi.

 

 

Fosgen

Jmenuji se Štěpán Cigánek

rybařině se věnuji od mala, lístek mám od svých 6 let což už je dost dlouhá doba. Posledních několik let se věnuji lovu kaprů, kterému jsem naprosto propadl. Jsem vyznavačem metody chyť a pusť ( C&R ) a zastáncem K70. Mimo kaprařiny si jdu občas zavláčet , nebo poslední dobou zejména zafeederovat. Mým největším přáním je, aby se všichni rybáři uměli k rybám chovat šetrně a dokázali ocenit jejich opravdovu hodnotu a to hlavně těch trofejních.

 

 

 Irena

Jmenuji se Irena Gabrielová.

Ryby sice nechytám, ale ráda doprovázím k vodě dceru Míšu a manžela Mikyho. Miluju ten klid u vody, sluníčko, koupání, ale ráda si i s ostatními popovídám, v klidu přečtu pěknou knížku. Mám ráda to vzrušení při záběru, sdílím s ostatními radost z každého úlovku.

 

 

 

 

Míša

Jmenuji se Míša Gabrielová.

Rybičky chytám od svých sedmi let a zatím mi to moc baví. Chytat ryby teprve začínám, chodila jsem také do rybářského kroužku. Chytám na feeder, zkouším i kaprařinu a moje ryby nejsou ještě tak velké, ale to všechno jednou přijde. Táta mě učí, že každá rybka je živý tvor, který má právo na to, aby žil dál. Od 25.2. 2009 už mám také rybářský lístek a moc se těším k vodě.

 

 

 

 Peggy

Jmenuji se Peggy.

Jsem hlídačem tohoto spolku a na ryby jezdím ráda. Baví mě válení na lehátku a židličkách. Taky ráda čmuchám a čas odčasu se nechám nafotit s nějakou tou rybkou..

 

 

 

 

Amina (Ami)

Jmenuji se Ami (čti Ejmy).

Jsem nejmladším přírustkem spolku a jsem ještě psí miminko. Na ryby teprve pojedu a na světě se teprve rozkoukávám. Zatím hodně spím, žeru a strašně ráda si hraju.